| Lugar de origem: | China |
| Marca: | FOFIA |
| Certificação: | ISO11784/5 |
| Número do modelo: | ZS006 |
| Documento: | ZS006 Animal ID Microchip.pdf |
| Quantidade de ordem mínima: | 1PCS |
|---|---|
| Preço: | to be negotiation |
| Detalhes da embalagem: | 1pcs = saco + seringa + etiqueta de vidro + 6 adesivos de código de barras / 20pcs por saco |
| Tempo de entrega: | 1-7 DIAS |
| Termos de pagamento: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Habilidade da fonte: | 100000pcs pela semana |
| Padrão R/W: | ISO11784/5 FDX-B | Freqüência: | 134.2KHz |
|---|---|---|---|
| Dimensão: | 2,12*12mm | Padrão anti-colisão: | IP67 |
| Lugar de origem: | Europa | Temperatura de armazenamento: | -40 a 100 graus |
| Cor: | branco | Peso: | 6.86g |
| Material de injecção: | PP | Esterilização: | Gás EO |
![]()
| Microchip Specifications | |
|---|---|
| Chip Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø2.12*12mm |
| Material | Bio-glass |
| Temperature Range | -25°C to 50°C |
| Temperature Accuracy | ±0.1°C / 0.18°F |
| Additional Information | |
|---|---|
| Reader | All |
| color | white |
| Package | 20pcs/bag |
| Sterilization | EO gas |
| Barcode Label | 6 barcode stickers |
| Guarantee | 20 years for chip, 5 years for sterilization |
Packaging: 10pcs per box, 500pcs per shipping box
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd provides comprehensive solutions for livestock smart management and pet ID management. Our products serve farm animals, pets, fish, Arowana, and wild animals.
We are committed to developing and promoting animal identification products, earning customer trust through high-quality products, first-class service, and fast delivery. All raw materials come from qualified suppliers with guaranteed quality.
Specializing in animal ID products for over 20 years, we manufacture animal microchips, pet microchips, ear tags, electronic ear tags, and RFID readers. Our products are exported to more than 90 countries worldwide.
Email: Tina@fofia.com
Explore Our Catalog: fofiatag.com
Pessoa de Contato: Tina
Telefone: +8613661674805